Z MIŁOŚCI DO JEDZENIA - WARSZTATY KULINARNE DLA KAŻDEGONasze warsztaty kulinarne to nic innego jak kilka godzin nauki, dobrej zabawy oraz obcowania ze smakiem. Przygotowaliśmy je zarówno dla profesjonalistów, amatorów, jak i entuzjastów gotowania w domowym zaciszu. Uczestnicy nabywają wiedzę na temat poszczególnych kuchni i uczą się krok po kroku jak przygotować prezentowane potrawy, własnoręcznie je gotując. W warsztatach można wziąć udział samemu, z partnerem lub z dziećmi. Serdecznie zapraszamy całe rodziny!

W ramach czasu spędzonego na Ekofarmie można także odwiedzić nasze minizoo i pokarmić zwierzęta. Jest to doskonała okazja, aby oswoić się ze zwierzętami gospodarskimi, pokazać, co one jedzą oraz by spędzić czas w relaksującym towarzystwie zwierząt. Dla dzieci będzie także doskonałe uzupełnienie wiedzy o otaczającym nas świecie. Zwierzęta są zupełnie oswojone i przyzwyczajone do kontaktu z człowiekiem, w tym do głaskania.

Podczas naszych warsztatów przyświeca nam idea zdrowej kuchni, pozbawionej szkodliwych półproduktów, oleju palmowego, soli i cukru. Chcemy razem z uczestnikami na nowo odkrywać świat ziół i rozmaitych przypraw stosowanych na całym świecie. Podczas warsztatów pokażemy, że czas spędzony w kuchni może być prawdziwą przyjemnością, a zdrowa kuchnia tak naprawdę nie wymaga poświęceń, ogromnej ilości czasu czy pieniędzy.

UWAGA! Ceny za osobę podane poniżej są skalkulowane dla grupy min. 10 osobowej, przy mniejszej liczbie uczestników cena za osobę może wzrosnąć lub organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów najpóźniej dwa dni przed planowanym wydarzeniem.

KONTAKT:
Ekofarma Rybnica
Rybnica 166
tel: 506 706 513
e-mail: ekofarmarybnica@gmail.com

Zapraszamy!PRZYKŁADOWA TEMATYKA WARSZTATÓW:


Wkręceni w makarony

ABC fermentacji czyli wszystko o kiszonkach

Chleb nasz powszedni

Zdrowo, słodko… bez cukru.

Ale meksyk!

Kuchnia dla zabieganych.

Owoce jabłoni dla dorosłych

Bez mięsa, bez glutenu, bez cukru...czy aby na pewno bez sensu?

Francusko-karkonoskie popołudnie.

Jej wysokość kaszaWspółpraca


StajniaRybnica           Przystań Twórcza           Prywatne Muzeum Klocków Lego w Karpaczu           Muzeum Konsol i Gier Video w Karpaczu