Warsztaty dla dzieciPółkolonie - są to zajęcia organizowane dla dzieci w okresach wolnych od zajęć lekcyjnych - jednak będących normalnymi dniami pracy. Dostosowujemy się do godzin pracy rodziców dzieci, które u nas spędzają ten wolny czas.Warsztaty zimowe

Zapraszamy chętne dzieci na grudniowe warsztaty. Oferujemy ciekawe zajęcia, kreatywne warsztaty, super zabawę i niezapominane wspomnienia!

Co trzeba wiedzieć:

Najczęściej zadawane pytania:

Cena: 550 zł/os


Warsztaty grudniowe

Zapraszamy chętne dzieci na grudniowe warsztaty. Oferujemy ciekawe zajęcia, kreatywne warsztaty, super zabawę i niezapominane wspomnienia!

Co trzeba wiedzieć:

Najczęściej zadawane pytania:

Cena: 300 zł/os


Półkolonie

Zapraszamy chętne dzieci na półkolonie zimowe w dwóch turnusach. Oferujemy ciekawe zajęcia, kreatywne warsztaty, super zabawę i niezapominane wspomnienia!

Co trzeba wiedzieć:

Najczęściej zadawane pytania:

Cena: 400 zł/os


Półkolonie zimowe

Zapraszamy chętne dzieci na półkolonie zimowe w okresie od 15 do 19 stycznia 2018r. Oferujemy ciekawe zajęcia, kreatywne warsztaty, super zabawę i niezapominane wspomnienia!

Co trzeba wiedzieć:

Najczęściej zadawane pytania:

Cena: 400 zł/os


Półkolonie świąteczne

Nareszcie długo oczekiwana przerwa świąteczna... Wigilia potem Nowy Rok, w szkołach dzieci mają 10 dni wolnego. Niestety wielu rodziców w międzyczasie musi iść do pracy. A dzieci? Wiadomo: babcia, tv, ciasteczka ze słodkim soczkiem na śniadanie, może komuś zostało kilka dni urlopu... jakoś zleci :) My zapraszamy na jednodniowe półkolonie do Ekofarmy !

Co trzeba wiedzieć:

 • Termin: 28 grudnia 2017r
 • Zbiórka 7:30 - Dworzec PKP w Jeleniej Górze - jedziemy pociagiem do Ekofarmy (7:48 odjazd)
 • Czas trwania 7:30 - 15:30 (dzieci można odbierać do godziny 16.00)
 • Odbiór dziecka: Ekofarma Rybnica 15.30 - 16.00
 • Liczba miejsc: 5 - 15
 • Wiek: od 6 lat
 • Cena: 100,00 zł / os - rodzeństwo 10% zniżki - w cenie są zapewnione dwa posiłki (II śniadanie, obiad oraz owoce, woda i herbata)
 • Zapisy: prosimy o kontakt drogą e-mailową ekofarmarybnica@gmail.com lub telefonicznie: 506 706 513
 • Termin zapisów: do 27 grudnia 2017, godz; 16.00 lub do wyczerpania miejsc

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jak ubrać dzieci? Ciepło, najlepiej nieprzemakalne buty, kurtka, ciepłe spodnie lub ocieplacze.
 • Czy trzeba coś zabrać lub przygotować? Buty na zmianę - adidasy/ trampki.
 • Czy dziecko ma zapewniony posiłek? Tak, w cenie półkolonii są przewidziane dwa posiłki: drugie śniadanie i ciepły obiad. Herbata, owoce oraz woda bez ograniczeń. Dzieci pod okiem opiekuna będą same przygotowywać sobie posiłki.
 • Czym będą zajmować się dzieci? Postaramy się aby jak najwięcej czasu spędzić na dworze, jeśli dopisze nam zimowa pogoda będziemy jeździć na sankach, lepić bałwana. Jeśli nie będzie śniegu zorganizujemy dzieciom gry i zabawy plenerowe. W przypadku deszczu zabawy będą organizowane na naszej sali w formie zabaw lub warsztatów. W międzyczasie dzieci będą miały okazję zapoznać się ze zwierzętami, które są w naszym obiekcie. Nasi mali goście, pod okiem opiekuna, będą same przygotowywać sobie posiłki w kuchni specjalnie dostosowanej do ich wzrostu.
 • Kiedy i gdzie odebrać dziecko? Zajęcia kończą się o godz; 15.30. Jednak jeszcze do godziny 16.00 będą one pod nasza opieką i można je spokojnie odbierać. Prosimy o odbiór dzieci w Ekofarmie Rybnica.
 • Czy mogę rano przywieźć swoje dziecko bezpośrednio do Ekofarmy? Oczywiście, jest taka możliwość. Prosimy o poinformowanie nas o tym telefonicznie abyśmy wiedzieli, które dzieci nie jadą pociągiem.

Cena: 100 zł/os

Współpraca


StajniaRybnica           Przystań Twórcza           Prywatne Muzeum Klocków Lego w Karpaczu           Muzeum Konsol i Gier Video w Karpaczu