COOL’INARNIE - URODZINY W EKOFARMIE
CENA 550 złOferujemy wspaniałe kulinarne przyjęcia urodzinowe w naszej profesjonalnej kuchni w Ekofarmie. Z pewnością będą to najciekawsze urodziny Twojego dziecka!

Pod naszym okiem (tak, rodzice mogą zrelaksować się przy filiżance kawy i cieście w restauracji poniżej, albo w sali z dziećmi przy stoliku obok) jubilat i jego przyjaciele przygotują pyszny posiłek, świetnie się bawiąc. Mogą przenieść się w przestrzeni, odkrywając kuchnie rozmaitych krajów. Potem razem usiądą do stołu i będą mogli cieszyć się owocami swojej pracy.

Jeśli powierzycie nam organizację przyjęcia, zajmiemy się tym kompleksowo – zaproponujemy menu, zapewnimy wszystkie potrzebne sprzęty i przybory kuchenne, przygotujemy fartuszki oraz czapeczki kucharskie z imionami uczestników imprezy. Zapewniamy, że dzieci będą zachwycone uczestnictwem w tak oryginalnym przyjęciu. Świetna zabawa, mnóstwo ciekawostek, a do tego pyszny posiłek!

Urodziny na Ekofarmie to także możliwość jazdy konnej! Istnieje możliwość uzupełnienia oferty kulinarnej o przejażdżki na koniach lub kucach, ale także zamiany warsztatów kulinarnych na indiańskie urodziny - z przygotowaniem pióropuszy w sali zabaw oraz jazdą konną.

UWAGA: Organizujemy imprezy urodzinowe dla solenizantek i solenizantów świętujących co najmniej 5 urodziny.

Propozycje menu*:


Włoska wyżerka

Z miłości do słodkości

Ale Meksyk

“Takie były fajne, amerykańskie”

Zagrajmy w zielone

* Istnieje możliwość przygotowania każdej opcji w wersji bez nabiału oraz bez glutenu, a także w wersjach wegetariańskich, bądź wegańskich.

Szczegóły:

W cenę przyjęcia wliczone są:

Dodatkowe usługi *, które oferujemy:

* Dodatkowe usługi wiążą się z dodatkową opłatą za urodziny, a w przypadku jazdy konnej, dodatkowych warsztatów, zabaw z animatorem oraz wizyty magika, także z wydłużeniem czasu urodzin. Istnieje również możliwość wymiany warsztatów kulinarnych na jedną z dodatkowych usług.

DLACZEGO EKOFARMA:

Współpraca


StajniaRybnica           Przystań Twórcza           Prywatne Muzeum Klocków Lego w Karpaczu           Muzeum Konsol i Gier Video w Karpaczu